Polityka prywatności

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych      i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.Urz.UE L 119 z 4.05.2018 r.) informujemy, że:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych przekazywanych drogą elektroniczną oraz pocztą jest DALFRON Tomasz Frączek, ul. Jodłowa 6, 32-608 Głębowice; NIP: 5512127284; e-mail: dalfron@wp.pl ; tel. 693 744 289.
  2. Dane Osobowe przetwarzane są na podstawie zgody wyrażanej przez Użytkownika oraz w przypadkach, w których przepisy prawa upoważniają Administratora do przetwarzania danych osobowych na podstawie przepisów prawa lub w celu realizacji zawartej pomiędzy stronami umowy.
  3. Serwis realizuje funkcje pozyskiwania informacji o użytkownikach i ich zachowaniach w następujący sposób:
  4. a) poprzez dobrowolnie wprowadzone w formularzach informacje,
  5. b) poprzez gromadzenie plików “cookies”.
  6. Pani/Pana dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom w celach handlowych lub marketingowych ani przekazywane do innego państwa ani organizacji międzynarodowej.
  7. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres utrzymywania kontaktów handlowych oraz wymagany prawem okres przechowywania dokumentów księgowych.
  8. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści przekazanych danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu poprzez kontakt pocztą lub pocztą elektroniczną z Administratorem pod adresami podanymi w pkt. 1.
  9. Posiada Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do GIODO/UODO, jeżeli uzna, że przetwarzanie jego danych osobowych narusza przepisy o ochronie danych osobowych.

W razie wątpliwości co któregokolwiek z zapisów niniejszej polityki prywatności jesteśmy do dyspozycji – nasze dane znaleźć można w zakładce – KONTAKT.

 

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies.
Kliknij 'Zgadzam się', aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.